Registrácia


Z dôvodu naplnenia kapacity uchádzačov bola registrácia zastavená.
Po registrácii prosím počkajte na schválenie administrátorom. V prípade omylov pri vypĺňaní reg. formulára nám pokojne napíšte a spoločne chyby odstránime.

 

Štartovná listina
PoradieMenoTím / KlubZaplatené
1Peter Knížatbernosport.skÁno
2Pavlina TravnickovaÁno
3Peter BelicaDolne OresanyÁno
4Robert MurarikÁno
5Miklos KorenGizionÁno
6Juraj TekelSeverny ŽivloplazÁno
7Martin Janík ADVENTURA SPORT MARTINÁno
8Renáta Šmihálovábikeacademy.skÁno
9Ján Jurík# iam GEKONÁno
10Jakub LevánszkýÁno
11Michal KazániJanko je patkanÁno
12Filip PekaríkŠK CykloTour SereďÁno
13Martin DrotárCentroprojektÁno
14Viktor HoferÁno
15Miroslav HanusMartinÁno
16Ján BelicaTough Obstacle RunnersÁno
17Martin SobekVysloužilí sobiÁno
18Rastislav KriškaSTS Chvojkovice-BrodÁno
19Katarína RevayovaBodka teamÁno
20Marek TarkošTriatlon VrbovéÁno
21Ján ŽilaLiga LanovkaÁno
22Pavol ValčákÁno
23Michal ReptaÁno
24Gabriela BajtekovaZbyňovarÁno
25Vlado JakubecÁno
26Mateusz MioduszewskiUKAÁno
27Michal KackoTJ Lokomotíva Nové ZámkyÁno
28Michaela StachováÁno
29Jano KarkoškaÁno
30Michal RišiaNÁno
31Matej ValuchDubnica nad VahomÁno
32Maciek Nerskingrunner.comÁno
33Peter MikušGemerunnersÁno
34Andrew McConnellRun CrewÁno
35Marek HrušovskýMaduniceÁno
36Peter SlavikÁno
37Anna OgorekovaSeveRUNkyÁno
38Roman ŠiškaÁno
39Michal DrotovánBratislava - RačaÁno
40Tomas OhankaSK NEREZINÁno
41Marián ŠudýÁno
42Ondřej GramelVysloužilí sobiÁno
43Marián KmeťÁno
44Tomas HantabalÁno
45Soňa KopčokováÁno
46Juraj JančovičÁno
47Marcib KlimasÁno
48Patrik ŠkodaHoral RýmařovÁno
49Pavol GatialVeľká LehôtkaÁno
50Marek UhliarikÁno
51Vanda HošekováAdamSportÁno
52Michal PrčinaÁno
53Branislav VincúrÁno
54Janka MartynekovaÁno
55Peter SzaboTrenčianska TepláÁno
56Lukáš JordakÁno
57Kateřina PlíhalováÁno
58Ján HošekMaguraRunÁno
59Tomáš KačmarčíkInov8 czech&slovak TeamÁno
60Martin KučírekÁno
61Maroš FančovičÁno
62Matej Kubikho sucanyÁno
63Dorota RejmanÁno
64Bohumil UhrinSlovnaft a.s.Áno
65Michaela VallovaSTS Chvojkovice-BrodÁno
66Rudolf KopčokÁno
67Martin VitkoLednické koneÁno
68Rastislav VajduľákRUMCO TvrdošínÁno
69Roman SamkoKEÁno
70Branislav GajdošÁno
71Jaroslav SlováčekÁno
72Radek ŠvrčekŠvrček teamÁno
73Juraj LednickýLednické koneÁno
74Markéta VitáskováŠvrček teamÁno
75Pavol FaťunÁno
76Szilvia LévayKefe Komárom-Európa FutóegyesületÁno
77Roman HřebeckýÁno
78Silvester Pastucha-Áno
79Martin VranaKudy sport PardubiceÁno
80Marek RejmanÁno
81Jozef ŽuffaTvrdošínÁno
82Melisik RadoslavÁno
83Rastislav SýkoraÁno
84Martin KapitulíkŽilina-BudatínÁno
85Peter BartekUltraFansÁno
86Dominik KnapecMalá Fatra UltraÁno
87Maroš JančovičÁno
88Jozef MarkoPrievidzaÁno
89Slavomír GeššayTvrdošínÁno
90Terézia ZonováÁno
91Martin KlepáčSALKO ALPINE CLUBÁno
92Filip ČernýÁno
93Tomáš KarasSRTG PodlužíÁno
94Ján ElischerKoliba u JogošíkaÁno
95Michal HelcmanLiga LanovkaÁno
96Andrea ElischerováKoliba u JogošíkaÁno
97Lucia DobruckáHK Direct BytčaÁno
98Aleš PalásekPaldovéÁno
99Márius PaligaLiga LanovkaÁno
100Jakub MacháčekGo_WinÁno
101Michal KamenskýBS Tatran TuranyÁno
102Jan MurgasÁno
103Andrej OpetÁno
104Rudolf VečerkaSládkovičovoÁno
105Peter Janurajanurky.skÁno
106Przemyslaw BarnowskiForza Team ActivÁno
107Lukáš BařinkaÁno
108Peter SirotaLiptovÁno
109Peter BakayDobrodruhovia.skÁno
110Florian KevivkyPuchovÁno
111Martin StřeštíkÁno
112Lukaš JasenskýÁno
113Vladimír DudlákMóric BeňovskýÁno
114Roman ÁghDobrodruhovia.skÁno
115Vladimír Fabuš Áno
116Róbert HoštákLunaSandalsÁno
117Rostislav VáclavíkMADEJA SPORT OSTRAVAÁno
118Roman TrtekFilistin teamÁno
119Paulo PiresC.C.C.CoimbraÁno
120Peter OčenášBBÁno
121Michal AncinBehači Trenčianske TepliceÁno
122Jan VaradyÁno
123Pavel FriedelÁno
124Andrej SarvašPiešťanyÁno
125Tomas DovalaÁno
126Vladimír MénBanská BystricaÁno
127Mateusz CzernekŁazyÁno
128Peter ZelenakEMKO športový klubÁno
129Jan FriedelMarathon team TJ KlimkoviceÁno
130Jaroslav JaníčekTriPé LiptovÁno
131Erik HübnerÁno
132Brian FAGANH.E.B.Áno
133Marian PtákBS Tatran TuranyÁno
134Zuzana StaníkováÁno
135Martin MočilanÁno
136Rene DindofferÁno
137Zsolt DrevenkaKomárom-Európa Futó EgyesületÁno
138Milan PorubčanskýTrebostovoÁno
139Lenka PaláskováPaldovéÁno
140Martin ŠibíkJasenica UTÁno
141Peter SaboÁno
142Kiełbasa BłażejÁno
143Milan RáchelaNsDKÁno
144Marian MuzykaÁno
145Pavol SlodicakÁno
146Marek GlombÁno
147Martina SteinhϋbelováÁno
148Michal TuroňÁno
149Kamil KopiećPerły MałopolskiÁno
150Viola DrenkováTriPe LiptovÁno
151Katarina JanechovaTrnavaÁno
152Filip KusnirSpartan patriot teamÁno
153Martin ReháčekÁno
154Tomáš ObrtáčÁno
155Vladimír SauchÁno
156Peter LacoRužomberskie strelyÁno
157Ján OndrášÁno
158Jan GajdosikÁno
159Roman SopkaPoludnica.runÁno
160Lívia DovalováÁno
161Veronika HudecováÁno
162Tomáš GrígerZavzdušnené radiátoryÁno
163Florent SchwartzmannMF54Áno
164Katka RidzoňováVegan sport clubÁno
165Jana ZvarováÁno
166Jakub NakládalÁno
167Pavol matiaskoÁno
168Jan KoziełPerły MałopolskiÁno
169Jan TomášekStínová vládaÁno
170Branislav ZigoÁno
171Miloš ChromýStínová vládaÁno
172Michal GasperÁno
173Róbert RybanskýCrossFit SenecÁno
174Krzysztof MichalczykPerły MałopolskiÁno
175JEROME HORTELANOMF54Áno
176Martin KopacikBelasy motylÁno
177Tomáš BrestičÁno
178Lukáš BielešLen tak for funÁno
179Mária FúčelováZajo TEAMÁno
180Bohumil PaslavskyRozběhámeČeskoÁno
181Roman vrabecCrossfit senecÁno
182Martin KerekešÁno
183Michal BartakovičÁno
184Rastislav HolečkaÁno
185Richard PilnikÁno
186Ondrej PaksiPressburg HulvatsÁno
187Gauthier SantrainÁno
188Petr PlecháčSport nás baví, bavte se s námiÁno
189Jitka Boubelíkovátulaci n cestachÁno
190Tomáš HrabalBruntálÁno
191Slavomir DobakŠK Copyservis LMÁno
192 Alena SlanaÁno
193Blanka ValentovaSalamonÁno
194Vendo BugáňJogging klub DubnicaÁno
195Marko BielikKuki RunnerÁno
196Matěj MíkaKoláčik PoláčikÁno
197Tomáš ŠubjakHK JAMES Dolný KubínÁno
198Tomáš BorčinÁno
199Michal PijakKoláčik polacikÁno
200Michal KalmanmorioneÁno